Klaver
Jeśli szukasz legalnej, dobrze płatnej pracy za granicą, zadzwoń do nas!!

Praca dla malarzy i wykończeniowców - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 10-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Malarz

Stanowisko: Malarz

Miejsce pracy: południowo- zachodnie Niemcy

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane z zawodem malarza
- szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian
- malowanie okien, drzwi, fasad
- prace przy dociepleniach
- inne prace wykończeniowe

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako malarz
- doświadczenie w pracach tapeciarskich
- znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
-atrakcyjna stawka godzinowa
- darmowe zakwaterowanie
- kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "malarz" pod nr

Dominika ☎️ + 48 570 901 033 job@klaverteam.com
Daria  ☎️ +48 577 901 944 daria@klaverteam.com
Kamila ☎️ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Klaver Sp. z o.o., certyfikat (KRAZ 18450)