Praca dla mechaników samochodów osobowych/ciężarowych, Niemcy

  • Data publikacji:
  • 03-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 2500 euro miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Mechanik Samochodowy

Praca dla mechaników samochodów osobowych/ciężarowych,  Niemcy

Oferujemy:

- Praca na niemiecka umowę  o prace na czas nieokreślony

- Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu pracy (jednoosobowy pokój z dostępem do kuchni)

- Wynagrodzenie na start 2500 netto

Umowę o pracę oraz wszystkie dodatkowe informację, w tym stawkę brutto, adres zakwaterowania itp. wysyłamy przed podjęciem pracy!

• Zakres obowiązków:

- konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych/osobowych

• Wymagania:

- kierunkowe wykształcenie : mechanik, elektryk, elektromechanik itp

- doświadczenie

- język niemiecki na poziomie komunikatywnym A2 (praca w środowisku niemieckojęzycznym)

Wszystkich zainteresowanych pracą, proszę napisać wiadomość na WhatsApp lub wysłać SMS +48697711983

CV/Lebenslauf na ludmilakaczorowska@gmail.com