PF-Gruppen
Praca dla murarza - Dania

Opis

Informacje:

Pracownik budowlany - stawianie ścian wewnątrz budynku z gazobetonu

  • Ilość wakatów: 4
  • Możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

Oferujemy:

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 11.000 PLN

10.000 PLN podstawa + 1.000 PLN pieniądze wakacyjne

  • Darmowe zakwaterowanie - w miejscu pracy
  • Pomoc administracyjną w Danii
  • Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
  • Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
  • Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie naszych pracowników
  • Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Obowiązki:

  • stawianie ścian wewnątrz budynku z gazobetonu
  • prace porządkowe na budowie

Oczekujemy:

  • Doświadczenie z zakresu budownictwa z wykorzystaniem gazobetonu - warunek konieczny.
  • Komunikatywny j. angielski
  • Dyspozycyjność w podanym terminie,
  • Bardzo dobra sprawność fizyczna,
  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,
  • Mile widziany własny samochód oraz prawo jazdy - nie wymagane,

Zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego