Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Regess
Regess Sp. z o.o. - polska firma budowlana podejmie współpracę z Ekipą Murarzy

Praca dla Murarzy [Belgia]

Data publikacji:
6.12.2019
Miejsce Pracy:
Belgia
Branża:
Budowa / Remonty
Stanowisko:
Murarz

Podejmiemy współpracę z wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi Murarzami do pracy na terenie Belgii.

Opis stanowiska:

• murowanie - fasada,bloczki,silka

• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,

• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany,

• własna działalność gospodarcza bądź gotowość do jej założenia

• mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

•  konkurencyjne wynagrodzenie

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•  pomoc przy zakwaterowaniu

•  pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)

Administratorem danych osobowych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.