Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy. Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Praca dla opiekuna u starszego Pana.

  • Data publikacji:
  • 14-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • 44651 Herne

Miejscowość: 44651 Herne

Podopieczny, 74 lata, 69 kg, 175 cm

Dolegliwości:

- podopieczny porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego i rollatora,

- choruje na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (COPD),

- ma częściowo utrudnione oddychanie,

- podopieczny korzysta z aparatu oddechowego (systematycznie podawany jest mu tlen),

- podopieczny jest częściowo osobą leżącą,

- ma trudności w poruszaniu się,

- choroba reumatyczna,

- nadciśnienie tętnicze,

- starszy pan wymaga pomocy opiekunki podczas transferu,

- konieczne jest wsparcie opiekunki podczas chodzenia i wchodzenia po schodach,

- osoba świadoma,

- starszy pan ma częściowe problemy ze słuchem,

- brak problemów ze wzrokiem i z mową,

- samodzielnie je i pije,

- brak specjalnej diety,

- ma sporadyczne problemy z przesypianiem nocy,

- nosi okulary,

- do podopiecznego przychodzi personel medyczny, który podaje leki,

- personel medyczny będzie odwiedzał podopiecznego również podczas pobytu opiekunki,

- wymagana jest pomoc opiekunki podczas utrzymania higieny ciała,

- konieczna jest pomoc opiekunki podczas ubierania się/rozbierania.

Podopieczny jest osobą samotną. Mieszka w domu (o pow. 80 m2) z ogrodem w dzielnicy mieszkaniowej i spokojnej okolicy. Do sklepu jest około 20 minut drogi. Preferowana jest opiekunka z przynajmniej podstawową znajomością języka niemieckiego. Mile widziana jest opiekunka z prawem jazdy, ale nie jest to konieczny wymóg. Będzie do dyspozycji samochód.

W przypadku opiekunki palącej, palenie możliwe jest jedynie na zewnątrz. Mile widziana jest opiekunka przyjacielska, zadbana, niezawodna i kontaktowa. Chętnie pani na dłuższy pobyt.

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- wsparcie przy codziennych czynnościach,

- pranie / prasowanie,

- gotowanie,

- robienie zakupów,

- dotrzymywanie towarzystwa (również podczas wizyt lekarskich).

Oferujemy:

- oddzielny, wyposażony pokój,

- zakup biletów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:j.lewandowska@friggawork.pllub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska tel. +48 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.