Gowork.pl
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

PRACA DLA OPIEKUNEK NA TERENIE NIEMIEC - GOWORK.PL

  • Data publikacji:
  • 15-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • ASCHAFFENBURG, Niemcy

Opieki potrzebuje 78–letnia pani Ingrid. Podopieczna mieszka wraz z mężem w domu z ogrodem w okolicy Aschaffenburg. Seniorka cierpi na demencję oraz depresję. Pani Ingrid jest cukrzykiem oraz ma problemy z nadciśnieniem.

Obowiązki:

-pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pielęgnacja ciała oraz pomoc przy czynnościach toaletowych i kąpieli,
-towarzyszenie w wizytach lekarskich.
-pomoc w prowadzeniu domu, głównie sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.

Wymagania:

-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
-brak nałogów
-spokojne i cierpliwe usposobienie
-mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-legalne zatrudnienie
-wysokie zarobki
-gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
-zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
-opiekę koordynatora na czas wyjazdu
-indywidualny dobór ofert

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00