Gowork.pl

Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 19-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Lohr am Main

Nasz podopieczny: Pan Marco, 83 lata, 90 kg, 166 cm wzrostu, II stopień niepełnosprawności.

Jest samodzielny, sam wstaje i sam się porusza, dla asekuracji ma chodzik w pomieszczeniu.

Choruje na cukrzycę i ma problemy z sercem. Opiekę nad nim sprawuje rodzina.

Obowiązki:

Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i porządku w domu (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie), ale też czynności wspierające w codziennym funkcjonowaniu, jak pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu się, dbanie o dobre samopoczucie Pana.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
Dobry stan zdrowia
Prawo jazdy
Oferujemy:

legalne i bezpieczne zatrudnienie
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
pokrywamy koszty podróży w obie strony
zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5810 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00