HELP 24
HELP 24 Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Praca dla opiekunek u sympatycznej seniorki w Niemczech.

  • Data publikacji:
  • 19-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Kelsterbach

Miejscowość: 65451 Kelsterbach

Podopieczna, 95 lat, 50 kg, 162 cm

Dolegliwości:

- początki demencji,

- artroza,

- inkontynencja,

- podopieczna ma częściowe problemy ze słuchem i znaczne z widzeniem,

- pani nosi okulary,

- trudności w poruszaniu się,

- wymaga pomocy podczas poruszania,

- podopieczna nosi pieluchomajtki ,

- obecnie podopieczna jest po wypadku i jest osobą leżącą (co ma ulec zmianie, kiedy poprawi się jej zdrowie),

- podopieczna porusza się przy pomocy rollatora,

- korzysta ze specjalistycznego łóżka pielęgnacyjnego,

- brak specjalnej diety.

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym w mieście. Do centrum jest około 10 minut drogi. Na miejscu jest dobry dostęp do komunikacji miejskiej. W opiece wokół podopiecznej pomaga wnuczka, która jest pielęgniarką.

Podopieczna lubi zwierzęta – w domu są dwa koty, o które należy zadbać. Podopieczna chętnie spędza czas w ogrodzie. Preferowana jest opiekunka w wieku powyżej 30 lat z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego. W przypadku opiekunki palącej, palenie możliwe jest jedynie na zewnątrz. Mile widziana pani cierpliwa i serdeczna. Opiekunka będzie częściowo wspierana przez kogoś z rodziny.

Osobą kontaktową jest córka.

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- pranie / prasowanie,

- robienie zakupów,

- gotowanie,

- dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:

- oddzielny pokój,

- możliwość skorzystania z telefonu,

- telewizja (wspólna),

- możliwość zainstalowania internetu,

- zakup biletów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem na stronie: www.help24.info

Wysłanie wiadomości e-mail na adres: j.lewandowska@help24.info   lub kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska 881 777 177

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.