Gowork.pl

Praca dla opiekunek w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 19-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Pani Ingrid porusza się za pomocą chodzika, jest słaba ponieważ ma problemy z sercem i jest bardzo słaba. W opiece nad podopieczną pomaga rodzina.

Obowiązki:

Należy: pomoc w prowadzeniu domu, przygotowywanie posiłków, pomoc podopiecznej w ubieraniu/rozbieraniu ale przy higienie ciała.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy dostatecznej znajomości języka, doświadczenia w opiece nad osobami strasznymi.

Oferujemy:

Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec, wyżywienie oraz zakwaterowanie.

Wynagrodzenie miesięczne: 1080 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4493

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00