Gowork.pl
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Praca dla opiekunki, Niemcy

  • Data publikacji:
  • 23-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Opieka nad panią Elfriedą. Wyjazd na 2- 3 miesiące w Kassel.
Podopieczna jest osobą samodzielną , poruszającą się przy chodziku. Choruje na Alzheimera oraz demencję, ma też problemy z nietrzymaniem moczu (korzysta z pieluch oraz wkładek).

Obowiązki:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, głównie chodzenie na zakupy, przygotowywanie posiłków oraz sprzątanie domu
-opiekunka będzie zmieniać Pani pieluchy, pomagać w kąpieli, ubiorze oraz czuwać w nocy

Wymagania:
-kobieta
-niepaląca
-z doświadczeniem
-znajomość języka: komunikatywna
-mile widziane prawo jazdy oraz referencje

Oferujemy:
-pracę w stabilnej firmie
-legalne zatrudnienie
-ubezpieczenie
-zorganizowanie wyjazdu do/z Niemiec
-Wynagrodzenie: do 1500 Euro netto*
* wysokość wynagrodzenie zależna od znajomości języka niemieckiego i doświadczenia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt mailowy (anna.zienowicz@gowork.pl) albo wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00