Promedica24

Praca dla Opiekunki osób starszych - Banbury

  • Data publikacji:
  • 05-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Banbury, Wielka Brytania

Data wyjazdu:2018-06-22

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Banbury, Anglia

Znajomość języka:bardzo dobra

Podopieczny:

77-letnia Pani Rose z Banbury. Podopieczna choruje na stwardnienie rozsiane (MS). Ma problemy ze wzrokiem i słuchem, potrzebuje pomocy przy poruszaniu się.

Stan zdrowia:

kłopoty z pamięcią

demencja

cukrzyca

choroba wieńcowa

Obowiązki opiekunki: 

pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety

pomoc przy poruszaniu się

drobne prace domowe

dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje:

własny pokój dla Opiekuna

w domu obecne są zwierzęta

w pobliżu sklep spożywczy

wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy:

Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS

Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego

Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 516 051 318 lub osobiście w naszym oddziale w Kłodzku, plac Bolesława Chrobrego 19.