Promedica24

Praca dla Opiekunki osób starszych - Manchester

  • Data publikacji:
  • 05-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Manchester, Wielka Brytania

NOWOŚĆ - letni bonus

Data wyjazdu:2018-06-26

Okres wyjazdu: 3 miesiące

Lokalizacja: Manchester, Anglia

Znajomość języka:bardzo dobra

Podopieczny

86-letni Pan Steven z Manchesteru. Ma on problemy ze słuchem uwarunkowane wiekiem (używa aparatu słuchowego) oraz niedowład prawej ręki.

Stan zdrowia

- kłopoty z mową

- problemy z poruszaniem

Obowiązki opiekunki

- pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

- przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety

- drobne prace domowe

- robienie zakupów

- dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

- do dyspozycji na miejscu wózek inwalidzki

- w domu obecne są zwierzęta

- w pobliżu obiekty kulturalne

- wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

- Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS

- Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego

- Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 516 051 318 lub osobiście w naszym oddziale w Kłodzku, plac Bolesława Chrobrego 19.

ZAPRASZAMY !!!