HELP 24
HELP jest firmą specjalizującą się w doborze personelu medycznego i opiekuńczego dla osób starszych i niepełnosprawnych. Naszych pracowników traktujemy z należytym szacunkiem, staramy się, aby współpraca zawsze była owocna i bezproblemowa. Cieszy nas renoma polskich pracowników za granicą, dlatego też pragniemy ją poszerzać i pomagać coraz większej liczbie potrzebujących. Swoje usługi świadczymy na terenie Niemiec.

Praca dla opiekunki w Niemczech. Opieka nad seniorką.

  • Data publikacji:
  • 15-12-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Nümbrecht

Miejscowość: 51588 Nümbrecht

Podopieczna, 93 lata, 85 kg, 162 cm

Dolegliwości:

- inkontynencja,

- niewydolność serca,

- podopieczna od 5 lat korzysta z rozrusznika serca,

- do podopiecznej przychodzi dwa razy dziennie personel medyczny, który podaje leki,

- personel medyczny będzie przychodził w dalszym ciągu do podopiecznej, po przyjeździe opiekunki,

- częściowe problemy ze słuchem,

- podopieczna nosi okulary i korzysta z aparatu słuchowego,

- ma częściowe trudności w poruszaniu się,

- podopieczna korzysta z wózka inwalidzkiego,

- częściowo porusza się przy pomocy z rollatora,

- ewentualne wchodzenie po schodach możliwe jest z pomocą opiekunki,

- osoba świadoma,

- podopieczna wymaga częściowego wsparcia podczas korzystania z toalety,

- wymagana jest częściowa pomoc w utrzymaniu higieny ciała i podczas ubierania się/rozbierania,

- starsza pani samodzielnie je i pije,

- ma sporadyczne problemy z przesypianiem nocy (wstaje średnio 1-2 razy w ciągu nocy).

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym na wsi. W pobliżu mieszka rodzina podopiecznej. Preferowana jest opiekunka w wieku powyżej 30 lat z komunikatywną lub dobrą znajomością niemieckiego. W przypadku opiekunki palącej, palenie możliwe jest jedynie na zewnątrz. Preferowana opiekunka z doświadczeniem w pracy w opiece. Mile widziana jest pani serdeczna, empatyczna i przyjacielska. Rodzinie przede wszystkim zależy, aby opiekunka pomagała i wspierała podopieczną w codziennych czynnościach. Chętnie opiekunka gotowa do samodzielnej pracy, pani, która dobrze gotuje.

Podopieczna będzie częściowo wspierana w robieniu zakupów przez kogoś z rodziny.

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- pranie / prasowanie,

- robienie zakupów,

- gotowanie,

- dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:

- oddzielny pokój,

- oddzielna łazienka,

- możliwość skorzystania z internetu,

- zakup biletów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem na stronie: www.help24.info

Wysłanie wiadomości e-mail na adres: j.lewandowska@help24.info   lub kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.