Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy. Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Praca dla opiekunów. Niemcy.

  • Data publikacji:
  • 22-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Ahnatal

Miejscowość: 34292 Ahnatal

Podopieczna, 89 lat, 60 kg, 160 cm

Dolegliwości:

- osteoporoza,

- inkontynencja,

- osoba z cukrzycą,

- niewydolność serca,

- częściowe trudności z zasypianiem i z przesypianiem nocy,

- podopieczna wstaje średnio 1-2 razy w ciągu nocy do toalety (samodzielnie),

- podopieczna przyjmuje leki nasenne,

- do podopiecznej przychodzi dwa razy dziennie pomoc medyczna i podaje insulinę,

- pomoc medyczna będzie odwiedzać podopieczną również podczas pobytu opiekunki,

- częściowe problemy ze słuchem,

- osoba świadoma,

- częściowe kłopoty z poruszaniem się,

- starsza pani korzysta z rollatora,

- wymaga pomocy opiekunki podczas utrzymania higieny ciała,

- samodzielnie je i pije,

- aktualnie niewiele je,

- stosuje dietę dla cukrzyków,

- stosuje pieluchomajtki i wkładki higieniczne.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Zakupy są w większości robione przez kogoś z rodziny. Starsza pani jest osobą otwartą, pomocną, serdeczną i miłą. Pacjentka ma swój własny plan dnia. Dwa razy dziennie chodzi na krótkie spacery. Jeśli przyjmuje środki nasenne, spokojnie przesypia noce. Preferowana jest opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Mile widziana osoba serdeczna i opiekuńcza.

Osobą do kontaktu jest syn podopiecznej.

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- pranie / prasowanie,

- robienie zakupów (częściowo),

- gotowanie,

- dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:

- oddzielny pokój,

- oddzielna łazienka,

- radio,

- telewizja,

- internet,

- zakup biletów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:j.lewandowska@friggawork.pllub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska tel. +48 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.