Gowork.pl
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

PRACA DLA OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH

  • Data publikacji:
  • 15-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Herborn, Niemcy

Pani Elfriede porusza się za pomocą chodzika, ale poza domem częściej używa wózka. Jest po udarze, ma problemy ze słuchem, nadciśnienie tętnicze oraz osteoporozę.

Obowiązki: - sprzątnie, pranie, prasownie - przygotowywanie posiłków - pomoc przy higienie - pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu   Wymagania: -bardzo dobra znajomość języka -doświadczenie w pracy z osobami starszymi.   Oferujemy: -pracę w stabilnej firmie

-legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy
-odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie
-opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec
-wyżywienie oraz zakwaterowanie
-kurs doszkalający z języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00