Concept Plus
Praca w Niemczech

praca dla Par

  • Data publikacji:
  • 16-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Opole

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:
Pracownik produkcji (k/m) – Zakłady drobiarskie - Niemcy
Miejsce pracy: Haren, Wietze (Dolna Saksonia)

!!Oferta specjalna obowiązująca w dniach 21.03. – 4.04.18!!
Zakres obowiązków:
• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kontrola jakości
• Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Wymagania:
• Umiejętność pracy w zespole
• Wytrzymałość fizyczna
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
• Mile widziany własny samochód
Oferujemy:
• Wynagrodzenie 9,23 € brutto/h (od 1.04.2018 wzrost stawki do 9,49€) - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Zwrot kosztów dojazdu busem do Niemiec (max. 65€)
• Przyjeżdżając własnym samochodem otrzymasz bon paliwowy w wysokości 100€
• Komfortowe warunki mieszkaniowe
• Tanie obiady na stołówce zakładowej
• Bezpłatną odzież roboczą
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Po 15 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki