HR Navigator Beata Sadek

PRACA DLA PAR LUB GRUP ! Pracownik pralni przemysłowej ! Pary z autem ! PRACA NIEMCY

Miejsce pracy: Niemcy – BONN

 OPIS STANOWISKA:

·    sortowanie i składanie prania

·    załadunek i obsługa maszyn piorących

·    utrzymanie czystości i porządku na magazynie

·    przygotowywanie prania do prasowania

WYMAGANIA:

·    doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

·    chęć do pracy, sumienność, rzetelność

·    zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna,

·    podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana,

·    dyspozycyjność,

OFERUJEMY:

·    umowa o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy

·    legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)

·    stawka: 9,96 €/h

·   wynagrodzenie od ok. 1200 do ok. 1600 euro netto,

·    opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec

·    dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec

·    zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

Zadzwoń:

+48 515 909 950

+48 572 505 720

+48 571 322 116

+48 571 322 118

+48 12 352 29 22

Napisz: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.