Go2 Work Sp. z o.o.
Praca dla PARY Niemcy pakowanie ryb

Go2 Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PAKOWANIE ŚWIEŻYCH I WĘDZONYCH RYB

ok 250 km. od Szczecina

Obowiązki:

 -  pakowanie świeżych i wędzonych ryb

Wymagania:

-  AUTO - warunek konieczny na dojazd do pracy

-  gotowość do podjęcia pracy od 01.07.2022

 Gwarantujemy:

-  stawkę godzinową w wysokości 11,00 EURO brutto/godz.

-  komfortowe, DARMOWE zakwaterowanie

-  pracę w pełnym wymiarze godzin - 40 godzin/tygodniowo,

-  nadgodziny płatne dodatkowo - 25% stawki godzinowej,

-  płatny urlop wypoczynkowy

-  opiekę polskiego koordynatora 24 godz./dobę

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować!