Derksen Polska

Praca dla pary ze znajomością języka obcego! Gastronomia +Sprzątanie (okolice Hagi)

  • Data publikacji:
  • 24-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Nootdorp (koło Hagi)

Miejsce pracy:

Nootdorp (koło Hagi)

Możliwość pracy dla pary

Obowiązki:
- praca przy zmywaku w hotelowej restauracji
- pomoc przy kwiatach
- sprzątanie domu właściciela
- wykonywnie prac technicznych

Oferujemy:
- możliwość pracy dla pary ze wspólnym zakwaterowaniem (odpłatnie)
- pracę na dłuższy okres
- opiekę koordynatorów
- pewne godziny pracy i wynagrodzenie

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- motywacja do pracy
- dyspozycyjność

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres: z.bozowska@derksen-polska.pl oraz o kontakt telefoniczny: +48 575 100 025