PRACA DLA PRACOWNIKA PRODUKCJI PALET !

  • Data publikacji:
  • 06-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

JOB-NOW na zlecenie EUROPA JOB, działająca jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI PALET

Miejsce pracy:  miasto Torgau (okolice Lipska, ok. 150 km od polskiej granicy), Saksonia, Niemcy

Rozpoczęcie pracy: styczeń 2023

Opis stanowiska:

  • praca na linii produkcyjnej
  • prace porządkowe
  • nadzorowanie przebiegu procesu oraz kontrola jakości wyprodukowanych palet
  • obsługa maszyn produkujących palety euro i inne

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji lub na podobnym stanowisku
  • dokładność
  • posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem
  • możliwość podjęcia pracy na terenie Niemiec  w systemie 4 brygadowy, 3 zmianowy
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, lecz mile widziana

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie w okolicach Lipska
  • praca 3-zmianową ( 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • umowę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków  wraz z dodatkami (+25%-nocki; +50%-niedziele; 100%-święta)
  • opiekę polskiego koordynatora, znajdującego się na terenie Niemiec
  • opiekę i pomoc rekrutera, również po rozpoczęciu zatrudnienia
  • terminową płatność wynagrodzenia na podany rachunek bankowy
  • zwrot kosztów za badania lekarskie oraz kartę EKUZ
  • możliwość ubiegania się o pasek wynagrodzeń po otrzymaniu wypłaty na konto bankowe
  • mieszkanie oddalone 4-6 km od miejsca pracy
  • możliwość awansu na wyższe stanowisko

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV  na adres mailowy: biuro@job-now.pl .

W TEMACIE WIADOMOŚCI PROSZĘ PODAĆ NAZWĘ STANOWISKA NA JAKIE SIĘ APLIKUJĘ.

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTOWANIA SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń