Dane do Faktury:Kancelaria Piekarski & PartnerzyMieczysław Piekarskiul. Wronia 45 lok.175 00-870 WarszawaNIP 657-145-43-29
Aplikant radcowski/ Prawnik

Praca dla Prawnika/ Aplikanta radcowskiego

  • Data publikacji:
  • 16-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Kielce
  • Stanowisko:
  • Prawnik

Aplikant radcowski/ Prawnik Miejsce pracy: Kielce

Kancelaria Prawna Piekarski & Partnerzy zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach. Obsługujemy zarówno spółki prawa handlowego, jak i firmy działające na podstawie ustawy o swobodzie działalności gospodarczej. Aktualnie poszukujemy ambitnej osoby, która wsparłaby nas w prowadzeniu spraw klientów biznesowych.

Wymagania: Preferowana osoba samodzielna, z umiejętnością dobrej organizacji pracy z nastawieniem probiznesowym,

Cenimy także takie cechy jak: komunikatywność, skrupulatność, odpowiedzialność, kreatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, Cieszyć nas będzie zainteresowanie prawem gospodarczym, spółek handlowych, prawem cywilnym;

Oczekujemy umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy własnej, w tym nad kilkoma projektami jednocześnie.

Zakres obowiązków: przygotowywanie projektów pism procesowych i przedprocesowych,

kontakt z sądami, urzędami i klientami, research prawny, pomoc w administracji biura.

Od kandydata oczekuje się:

statusu aplikanta radcowskiego (I, II lub III rok).

bardzo dobrej znajomości prawa, w tym przede wszystkim prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego,

praktycznej znajomości postępowania cywilnego i doświadczenia w zakresie prowadzenia spraw sądowych,

doświadczenia w zakresie obsługi klientów,

bardzoi dobrej znajomości pakietu Ms Office i obsługi komputera,

aktywnego prawa jazdy, dobrej znajomości języka angielskiego.

Co oferujemy w zamian: pracę w młodym, dynamicznym zespole; udział w budowaniu i rozwoju Kancelarii; możliwość zdobywania doświadczenia i udziału w wyjątkowych projektach; wsparcie rozwoju zawodowego;

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, wyślij nam swój życiorys zawierający: opis dotychczasowego doświadczenia i praktyki; możliwy termin rozpoczęcia współpracy; zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię danych osobowych dla celów prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.   Prosimy o wysłanie aplikacji na adres: biuro@kancelariapiekarski.pl   Na zgłoszenia oczekujemy do dnia 31 marca 2021 r.