Mava
Firma budowlana Regess Sp. z o.o. podejmie współpracę z doświadczonymi Spawaczami

Praca dla Spawaczy_Belgia

  • Data publikacji:
  • 09-01-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym Spawaczem do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Obowiązki :

Spawanie konstrukcji stalowych

Wymagania :

 • Uprawnienia spawalnicze

• Doświadczenie na stanowisku spawacza min. 2 lata

• Umiejętność składania konstrukcji stalowych

• Spawanie MIG/MAG

• Czytanie planów

• Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy :

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• możliwość zakwaterowania,

• kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

• pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Kontakt telefoniczny: +48 510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest RegessSp. z o. o. z siedzibą przy ul. Bankowa 36 Jelenia Góra (58-500). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.