STOLARZ BUDOWLANY

PRACA DLA STOLARZA BUDOWLANEGO

  • Data publikacji:
  • 06-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Stanowisko:
  • Stolarz

JOB-NOW na zlecenie EUROPA JOB, działająca jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

STOLARZ BUDOWLANY (prace zewnętrzne)

Miejsce pracy: Francja (rejon Alp francuskich)

Opis stanowiska:

  • składanie więźby dachowej
  • wycinanie okien i drzwi
  • wykonywanie końcowych   elewacji budynków tzw. bardage zewnętrzny

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku stolarz budowlany bądź pokrewnym
  • dokładność, terminowość
  • dobra organizacja czasu własnego

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenie wraz z dodatkami i dietami
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • opiekę polskiego rekrutera także po rozpoczęciu zatrudnienia
  • pomoc koordynatora w razie problemów
  • terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
  • stabilne zatrudnienie na umowie na podstawie umowy o prace tymczasowa
  • możliwość pomocy w organizacji przewoźnika
  • dostarczenie karty EKUZ
  • pokrycie kosztów za badania lekarskie

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres: rekrutacja@job-now.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wy-raźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobro-wolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń