Manpower
Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja finansowa znajdująca się na liście Najlepszych Miejsc Pracy w plebiscycie Great Place to Work, oferująca usługi bankowości, leasingu oraz ubezpieczeń. Dzisiaj masz świetną możliwość dołączyć do zespołu i zostać Opiekunem Klienta w branży finansowej.

Praca dla studenta - opiekun klienta

  • Data publikacji:
  • 19-09-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Konsultant

Zadania:
- obsługa połączeń przychodzących z zakresu leasingu, kredytów oraz bankowości
- prowadzenie korespondencji mailowej
- obsługa systemów
- zapewnienie obsługi klientów na najwyższym poziomie

Wymagania:
- dyspozycyjność na cały etat
- wysoki poziom kultury osobistej
- zaangażowanie i chęć do nauki
- miłe widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje:
- Intensywne szkolenie wdrożeniowe w zakresie bankowości oraz finansów
- Codzienne wsparcie szkoleniowca
- Nowoczesne biuro w Centrum Warszawy
- Pracę w godzinach biurowych (8-16/10-18)
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
- Możliwości awansu w strukturach firmy
- Świetną atmosferę i komfortowe warunki pracy