Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Praca dla studentów - Niemcy

Data publikacji:
28.10.2019
Miejsce Pracy:
Niemcy
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Pracownik fizyczny

Praca tymczasowa

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze |

Wakacje dobiegły końca, ale nie rekrutacja!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Chcesz sobie dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zakres obowiązków:

• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

• Kontrola jakości

• Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

• Wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!

• Umowę o pracę na warunkach niemieckich

• Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego

• Komfortowe warunki mieszkaniowe

• Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

• Wytrzymałości fizycznej

• Umiejętności pracy w zespole

• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana

• Mile widziany własny samochód

Kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Biuro Opole

504 969 041 / vt@cp-personal.com