Concept Plus

Praca dla studentów / uczniów na okres ferii zimowych - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 25-01-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Haren (Ems) / Wietze, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Studencie!

Chcesz sobie dorobić podczas ferii zimowych?

Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Praca dla studentów/uczniów na okres ferii zimowych - Niemcy

Miejsce pracy: Haren (Ems)

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
● Kontrola jakości
● Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Wytrzymałość fizyczna
● Pełnoletność - wymóg konieczny
● Umiejętność pracy w zespole
● Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h oraz dodatki i premie
● Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (max. 80 €)
● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne - wyższe wynagrodzenie netto!
● Komfortowe warunki mieszkaniowe
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

#pracanaferie #pracazagranicą #pracaniemcy