Michał Bawaria
PRACA ELEKTROMECHANIK/MECHANIK SAMOCHODOWY

  • Data publikacji:
  • 03-03-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Mechanik

ELEKTROMECHANIK/MECHANIK SAMOCHODOWY

Praca bezpośrednio, nie przez agencje.

miejsce pracy: Bawaria (okolice Regensburga), Niemcy

wymagania:

doświadczenie na stanowisku elektromechanika/mechanika samochodowego

prawo jazdy kat. B

min. wykształcenie zasadnicze (ukierunkowane)

umiejętność pracy w zespole

mile widziane osoby w przedziale wiekowym 25-35 lat

obowiązki:

dokonywanie diagnostyk i napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych, praca w zakładzie i w terenie

swoim pracownikom zapewniamy:

umowę o pracę

pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na: praca.mechanik.bawaria@gmail.com