Wymarzoną Pracę ! - VIRTUS Personal GmbH - Landshut

Praca - Elektryk w Niemczech

Data publikacji:
18.9.2019
Miejsce Pracy:
Landhsut, Regensburg, München, Passau
Stanowisko:
Elektryk

VIRTUS Personal GmbH
Elektryk  (K/M)

Wymagania:
-   Wyuczony zawód elektryk
-   komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:
- montaż instalacji elektrycznych; układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych); - diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów;

Oferujemy:
 -   Umowę o pracę u niemieckiego pracodawcy
-   Stabilne warunki zatrudnienia
-   Atrakcyjną stawkę godzinową
-   Dietę za każdy przepracowany dzień

 Zapraszamy na Naszą stronę www.virtus-personal.de oraz Facebooka

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń