UP Recruitment
Pracownik fizyczny

Praca Holandia

UP Recruitment z Tarnowa ( KRAZ 13887) poszukuje pracowników na wyjazd do

HOLANDII OD ZARAZ-BEZ DOŚWIADCZENIA BEZ ZNAJOMOSCI JĘZYKA

Zakres obowiązków:

sortowanie, pakowanie owoców, pakowanie sałatek

Szklarnie, kwiaty, plauzowanie chryzantem, wyrywanie, sadzenie, pakowanie kwiatów doniczkowych )

Oferujemy:

- praca na dłuższy okres na podstawie umowy Holenderskiej

- opieka i pomoc polskojezycznych koordynatorów

- wypłaty przelewane na konto

- zakwaterowanie oraz transport do pracy

Oczekiwania:

- sprawność fizyczna,

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- dyspozycyjność na minimum 3-6 miesięcy

- mile widziane prawo jazdy kategorii B

Pomożemy ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii

Jeśli zainteresowała cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS, oddzwonimy do ciebie

☎️➡️ +48 511757402

☎️➡️ +48 888 092 119

MEiL - info@up-recruitment.pl