KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca Holandia BONUS 150 € oraz iPhone 8 gratis

  • Data publikacji:
  • 23-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Rotterdam
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

PRACA W ROTTERDAM BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA BEZ WIEKÓWKI WYSOKIE STAWKI

Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami!

Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich.

Miejsce pracy: Holandia- ROTTERDAM

Nie wymagamy znajomości języka obcego!

Zakres obowiązków:

  • sortownie i kontrola jakości warzyw
  • pakowanie kwiatów
  • produkcja sałatek (krojenie, mycie warzyw)
  • dbanie o czystość stanowiska pracy

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

  • atrakcyjną stawkę godzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )
  • wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • umowę na warunkach holenderskich
  • na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń!

Kamila tel: +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Izabela +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Dominika tel: +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com

Martin +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com

lub wyślij sms - oddzwonimy do Ciebie :)

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp!

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)