UP RECRUITMENT
Szukamy pracowników na stanowisko : Pracownik fizyczny -Holandia

Praca Holandia-pracownik fizyczny

Agencja Pośrednictwa Pracy UP Recruitment ( KRAZ 13887) poszukuje osób zainteresowanych wyjazdem i pracą w Holandii.

Zakres obowiązków:

Hale: sortowanie, pakowanie owoców, pakowanie sałatek

Szklarnie, kwiaty, plauzowanie chryzantem, wyrywanie, sadzenie, pakowanie kwiatów doniczkowych )

Oferujemy:

- praca na dłuższy okres na podstawie umowy Holenderskiej z ubezpieczeniem

- opieka i pomoc polskojezycznych koordynatorów

- wypłaty przelewane na konto

- zakwaterowanie oraz transport do pracy

- stawkę godzinową 10.48€-13.38€ brutto ( w zależności od miejsca pracy, doświadczenia, długości zatrudnienia)

Oczekiwania:

- sprawność fizyczna,

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- dyspozycyjność na minimum 3-6 miesięcy

- mile widziane prawo jazdy kategorii B

Jeśli zainteresowała cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS, oddzwonimy do ciebie lub wypełnij poniższy formularz

Posiadamy również oferty pracy ze znajomością języka i prawem jazdy !!!

Up Recruitment - Agencja Pośrednictwa Pracy | Facebook

☎️➡️ +48 797090581

☎️➡️ +48 519385802

MEiL - info@up-recruitment.pl

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych i obecnych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).