Gowork.pl

Praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 17-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Nasz podopieczny:
Aktualnie poszukujemy opiekunki, która podejmie się pracy w okolicach Miesbach. Podopiecznym jest pan Bernard, który ma 101 lat, 185cm wzrostu i waży 80kg. Senior ma problemy z chodzeniem, potrzebuje asekuracji i wsparcia. W domu korzysta z chodzika, na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Pan Bernard niedosłyszy oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:
Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu się, pomoc w pielęgnacji ciała oraz kąpieli, zmiana pielucho-majtek, pomoc w przejściu z łóżka na wózek i z wózka na łóżko.

Dodatkowo opiekunka będzie odpowiedziała za utrzymanie porządku w domu, gotowanie, pranie oraz robienie zakupów.

Wymagania:
- minimum dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami chorymi i starszymi
- dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kat. B
- zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:
Kandydatkom na opiekunkę gwarantujemy, zakwaterowanie oraz wyżywienie, transport w obie strony, opiekę zespołu konsultantów podczas zlecenia, atrakcyjne zarobki, legalną pracę.

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00