Agencja Pracy Refinanse

Praca jednozmianowa

  • Data publikacji:
  • 23-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Bydgoszcz
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Agencja Pracy Refinanse (11191) zatrudni do pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej, znajdującej się na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji- monter (nie wymagane doświadczenie)

Opis stanowiska:

Praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku

Montaż szaf telekomunikacyjnych.

Kontrola jakości produktu końcowego.

Wymagania:

Umiejętności manualne.

Gotowość do pracy od zaraz.

Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Dbałość, o jakość wykonywanej pracy.

Dyspozycyjność.

Oferujemy:

Długoterminową współpracę w pełnym wymiarze godzin. Szkolenie stanowiskowe.

Bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

Pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1182).”