Werkservice
Werkservice zajmuje się rekrutacją, zatrudnianiem i delegowaniem ludzi do pracy zarówno na terenie Polski, jak i za granicę.

*** PRACA KIEROWCA C+E, BREMA, TANDEM PLANDEKA, 3/1 LUB PN-PT, BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE! ***

  • Data publikacji:
  • 04-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • OLDENBURG, BREMA
  • Wynagrodzenie:
  • 2000-2400 EURO NETTO

Werkservice poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA CE - firanka - naczepa lub tandem

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Bremy i Oldenburga

Wynagrodzenie: 2000-2400 euro netto

Zadania na stanowisku:

- kierowanie pojazdem z naczepą lub tandemem typu firanka w transporcie dalekobieżnym,

- przewóz różnych artykułów – ładunki kompletne, częściowe lub drobnica

Co oferujemy:

- pracę w systemie zjazdowym 3/1 lub na stałe pn-pt ,

- pracę w transporcie międzynarodowym: Niemcy, Holandia, Szwajcaria, Belgia, Austria,

- stałe miejsca załadunku,

- zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,

- bezpłatne zakwaterowanie w kontenerze mieszkalnym przy bazie firmy,

- legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę, bezpośrednio z pracodawcą,

- po okresie próbnym umowę bezterminową,

- gwarancję odprowadzania składek,

- możliwość uzyskania świadczeń socjalnych na terenie Niemiec (Kindergeld),

- terminowe wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy:

  w systemie 3/1 wynagrodzenie 2000 euro netto bez względu na przydzieloną Steuerklasse,

  przy pracy stałej podstawa 2300 euro brutto + diety 160 euro tygodniowo (ok. 2200-2400 euro netto),

- możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie,

- zdalną pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

- prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

- doświadczenia w kierowaniu ciągnikiem z naczepą typu firanka, MEGA oraz tandemem – zestaw JUMBO,

- podstawy języka niemieckiego lub angielskiego – do komunikacji w transporcie,

- uczciwości i zaangażowania w powierzone zadania

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 576 172 002

Zapraszam też do kontaktu mailowego. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mc@werkservice.pl

Więcej ofert na stronie: werkservice.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werkservice, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami, jakie przysługują mi na mocy powyższego rozporządzenia.”