Praca- MONTER MEBLI (darmowe zakwat.)

Data publikacji:
6.8.2020
Miejsce Pracy:
Monachium
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Monter

Praca z darmowym zakwaterowaniem- MONTER MEBLOWY‼️

Miejsce pracy: Monachium

☑️Zadania:

· montaż kuchni: ustawianie szafek z poziomicą, wieszanie szafek, cięcie blatów i innych elementów · obsługa elektronarzędzi · zabudowywanie urządzeń AGD (lodówka, zmywarka, pralka itp.)

☑️Wymagania: · doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

· umiejętność podpięcia płyty grzewczej i podpięcie baterii oraz zlewu – mile widziane

· znajomość języka niemieckiego – mile widziane

· prawo jazdy kat. B

☑️Oferujemy:

· umowa o pracę tymczasową,

· stawka brutto : 12 euro/h ( 1550 euro netto ),

· legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),

· zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,

· praca w systemie zmianowym,

· możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy.

Zadzwoń:+48 571 322 118, 48 515 909 950,+48 571 322 116,  +48 572 505 720 lub napisz: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń