Fallwork

PRACA NA DZIALE TRADYCJA TYGODNIÓWKI

PRACA NA DZIALE TRADYCJA GNIEZNO PAŁUCKA TYGODNIÓWKI

Wymagamy:
- dyspozycyjność
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologiczna
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- dobrej organizacji pracy

Obowiązki:
- profesjonalna obsługa klienta na stanowisku z ladą serwisową ( mięso, wędliny, sery,)
- sprawdzanie świeżości oferowanego towaru
- doradztwo w zakresie oferowanych produktów
- utrzymanie porządku i czystości
- krojenie wędlin i serów na życzenie Klientów

Oferujemy:
- umowa zlecenie
- elastyczny grafik
- Tygodniowy system wypłat
- profesjonalne wdrożenie i wsparcie
- praca w miłej atmosferze
- obsługę administracyjną - zatrudnienie zdalne bez wychodzenia z domu

Jeśli spełniasz wyżej wymienione wymogi zgłoś się do nas. Kontakt 790 790544

Aplikując na wyżej wymienioną ofertę nie zapomnij o dołączeniu aktualnej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. *oferta pracy tymczasowej