FenixPoland Sp. Z.O.O
Poszukujemy osób chętnych do pracy na produkcji w Strykowie

Praca na linii produkcyjnej - Stryków!

  • Data publikacji:
  • 13-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Stryków

Agencja Pracy Fenix Poland (nr certyfikatu 15344)

Czynności pomocnicze przy linii produkcyjnej - pakownie
Miejsce pracy Stryków - Tulipan Park

Zapewniamy transport do Strykowa z Łowicza,Głowna,Skierniewic,Kutna,Koluszek,Zgierza,Zduńskiej Woli, Ozorkowa, Łęczycy, Tomaszowa Mazowieckiego

Opis stanowiska:

-pakowanie i kompletowanie
-eliminowanie wadliwego towaru
-praca na hali produkcyjnej

Wymagania:

-punktualność
-sumienność, cierpliwość
-ukończone 18 lat

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- pracę zmianową
- dobrą atmosferę pracy
- organizujemy transport dla pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal internetowy, kontakt telefoniczny 504-246-424 lub osobistą wizytę w biurze ul. Piotrkowska 270, 3 piętro.