DPM Sp z o.o.
Poszukujemy osoby do pracy na linii PVC w Dąbrowie Górniczej dla firmy o zasięgu europejskim.

PRACA NA LINII PVC! ETAT! PEWNA FIRMA! DĄBROWA GÓRNICZA

  • Data publikacji:
  • 09-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Wynagrodzenie:
  • 2500 zł netto miesięcznie + premia kwartalna zależna od wyników
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Dla naszego Klienta –  lidera w produkcji granulatu PVC w związku z rozwojem zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATORA MASZYN I URZĄDZEŃ

DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Nadzorowanie parametrów procesu produkcyjnego,
  • Odpowiedzialność za utrzymanie porządku i przestrzeganie przepisów p.poż. oraz zasad BHP,
  • Raportowanie przebiegu zmiany

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Umiejętność obsługi urządzeń produkcyjnych,
  • Predyspozycje do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 21,55 zł brutto (15,40 netto) + premia kwartalna zależna od realizacji celów
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Nowoczesny park maszynowy umożliwiający rozwój zawodowy,
  • Fachowe szkolenie uwzględniające zakres obowiązków

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel 668 404 361 w dni powszednie w godzinach 8:00 - 16:00 (piątek 8:00 - 15:00)  lub o wysłanie dokumentu CV na adres e-mail podany w ogłoszeniu.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.