Global Inhouse Logistics
Praca na magazynie przy kompletacji towaru pod wysyłkę.

Praca na magazynie

  • Data publikacji:
  • 23-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Zarrentin
  • Stanowisko:
  • Magazynier

                                          Praca na magazynie: komisjonowanie

NIEMCY – Zarrentin,

        Oferujemy:

ü   Niemiecka umowa o pracę,

ü  Stawka od 10,15 euro brutto,

ü  zwrot kosztów amortyzacji dla pracowników dojeżdżających własnym autem ,

ü  opiekę koordynatora

ü  Praca w systemie 2 zmianowym

ü  Praca u Niemieckiego pracodawcy

ü  Dodatki

ü  atrakcyjne wynagrodzenie,

            Wymagania stanowiska:

ü  doświadczenie w pracy jako komisjoner,

ü  mile widziany własny środek transportu,

ü  dyspozycyjność i chęci do pracy.

              Zadania:

  • Do obowiązków pracowników należeć będzie komisjonowanie produktów na magazynie zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Wykonywanie zadań za pomocą słuchawek pick by voice
  • do pracowników należeć będzie dbanie o czystość

zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:malinowska@global-inhouse.de.

jeśli masz pytania -zadzwoń tel.+48791326893,+4915111025606.