ISP GmbH

Praca na magazynie dla M / K / Par okolice Berlina

  • Data publikacji:
  • 12-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Wüstermark
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko pracownika magazynu (kompletacja zamówień / pikowanie) dla naszych klientów w Obrebie Berlinu a dokladniej w zachodniej czesci

Opis stanowiska:
- kompletacja zamówień za pomoca zestawu sluchawkowego (istnieje mozliwosc przyuczenia nowych pracownikow bez doswiadczenia)
- przygotowywanie towarów do wysyłki poprzez ukladanie w Geitterboxach
- obsługa elektrycznych pojazdów magazynowych, po wczesniejszym wprowadzeniu (tzw. Pieski/Ameise)
- Praca w systemie dwu zmianowym

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego (liczebniki do 100),
- komunikatywność,
- umiejetność pracy w zespole,
- punktualność,
- właściwa realizacja powierzonych zadań,
- znajomość systemu PbV (mile widziana lecz nie konieczna)

Praca jest na hali w temperaturze pokojowej i polega na zbieraniu zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego. Jest to tzw. Pick by Voice. Wymagana jest znajomość liczebników w języku niemieckim do 100, a pozostałe komendy mozemy wyslać wcześniej na Adres Email w celu zapoznania sie z nimi. Na miejscu dostaje się całodniowe przeszkolenie z osobą polskojęzyczną, która pokazuje jak ukladac i na co zwrócić w pracy uwagę. Mile widziane doświadczenie lecz nie jest to konieczne, moga być tez osoby bez doswiadczenia.
Praca jest w systemie dwu-zmianowym od poniedziałku do piątku od 6-14:30 i od 14:30-23.
Stawka, ktorą oferujemy wynosi 10, 38 Euro brutto za godzinę plus dodatki za nadgodziny.
Nie gwarantujemy zakwaterowania.

Prosimy o wysylanie CV na adres:
Jerzy.Gogolokisp-id.de