RENTA
Praca magazyn

Praca na magazynie Drezno

  • Data publikacji:
  • 09-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

RENTA Personaldienstleistungen GmbH od 30 lat jest synonimem innowacyjnego i elastycznego zarządzania personelem. Naszym zadaniem jest towarzyszenie wykwalifikowanym i zmotywowanym osobom w poszukiwaniu pracy.

W ponad 30 lokalizacjach na terenie całych Niemiec RENTA jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów i pomocnikow.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i kontaktów z renomowanymi firmami.

Obecnie poszukujemy pomocnikow magazynowych w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (m/k) dla naszego klienta w ramach pracy tymczasowej.

Praca znajduje się w regionie Drezna w pobliżu Wilsdruff.

Zadania:
- Załadunek i rozładunek ciężarówek
- Konserwacja maszyn

Twój profil:
- Sumienność
- Odpowiedzialnosc
- Chęć do pracy w późnych lub nocnych zmianach
- Prawo jazdy i wlasny samochod mile widziane

Oferujemy:
- Niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony
- Wynagrodzenie wedlug taryf
- Premia urlopowa i świąteczna
- Opcje rozwoju i mozliwosc przejecia pracownika przez firme
- Do 30 dni urlopu

Jeżeli jesteś zainteresowany nasza ofertą pracy i chciałbyś stać się częścią naszego zespołu wyślij CV w formacie PDF na
E-mail: dresden@jobprofile.de