Dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy pracowników chętnych do pracy na magazynie.

Praca na magazynie Holandia

  • Data publikacji:
  • 09-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Utrecht
  • Wynagrodzenie:
  • 9000-12000 brutto / miesiecznie
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Opis stanowiska:
Praca na magazynie logistycznych przy:
- załadunku i rozładunku towarów - paczki do 1 do 25 kg
- lub jako operator reachtruck - wymagany certyfikat lub 5 miesięcy doświadczania

Oczekujemy:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego - B1
- dobra kondycja fizyczna
- mile widziane doświadczenie, ale nie wymagane
- dla osób na reachtruck wymagany certyfikat lub doświadczenie min. 5 miesięcy

Oferujemy:
- stabilną pracę na dłuższy czas i wypłaty tygodniowe
- wynagrodzenie: 12,36 brutto/godz. + dodatek €1/brutto do każdego zamówienia
- odpłatn ubezpieczenie
- opiekę polskiego koordynatora

Praca z nami to:
- Legalne zatrudnienie w Holandii dostępne od zaraz!
- Umowa podpisywana przed wyjazdem!
- Zorganizowany transport z Polski do Holandii, wraz z przyjęciem na - miejscu przez naszych opiekunów.
- Szybki start pracy z regularnymi wypłatami.
- Dużo godzin pracy!

Aplikacje z dołączoną klauzulą rodo proszę wysyłać przez portal,

kontakt tel. 669776497