OTTO Work Force
Praca na dwie zmiany w magazynie z artykułami do pielęgnacji ciała! Start już we wrześniu i nie musisz znać języka niemieckiego, żeby tam aplikować!!

PRACA NA MAGAZYNIE Z KOSMETYKAMI – BEZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • Data publikacji:
  • 07-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Miejsce pracy: Ennigerloh, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Miejsce pracy: Ennigerloh, Niemcy

GŁÓWNE ZADANIA
• Pakowanie artykułów
• Zbieranie zamówień

NASZE WYMAGANIA
• Dobra kondycja fizyczna (praca stojąca)
• Gotowość do pracy także w nocy (od listopada będą trzy zmiany)
• Gotowość do pracy w soboty od listopada - w ten dzień nie będzie zmiany nocnej!

SZCZEGÓŁY OFERTY
• Wygodne godziny pracy: 6-14/14-22
• Stawka godzinowa: €10,95 brutto
+ dodatki zmianowe, za nadgodziny i święta
• Gwarantowana podwyżka do €11,30 na okres 15.10.2020–15.01.2021
• Zakwaterowanie ok. 30km od firmy, płatne 9,00 €/dzień
• Gwarantowana ilość godzin (min. 37,5 tygodniowo)
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Chcesz pracować ze swoją drugą połową? Nie ma problemu, to oferta idealna dla par!

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.