OTTO Work Force Polska Sp.z o.o.

Praca na produkcji

  • Data publikacji:
  • 02-12-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Skawina
  • Stanowisko:
  • Operator

OTTO Work Force Solutions Sp.  z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

PRACA NA PRODUKCJI

Obowiązki na stanowisku:

  • praca na produkcji wyrobów ogniotrwałych przy formowaniu, sortowanie i pakowaniu

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • Godziny nadliczbowe extra płatne 100%,
  • Dodatek za pracę w nocy w wysokości 20% od stawki,
  • Nagrody kwartalne i nagrody jubileuszowe,
  • System wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy,
  • Dodatkowe benefity typu karta multisport i opieka medyczna,
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje,,
  • pakiety socjalne,
  • pyszny gorący posiłek zapewniany przez pracodawcę.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.