HolandiaJobs
do Pracy w Holandii

Praca na produkcji/Mechanik

  • Data publikacji:
  • 04-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Mechanik
Opis stanowiska

Poszukujemy pracownikow, dla naszego klienta mieszczacego sie w miejscowosci Oisterwijk, ktory zajmuje sie projektowaniem oraz produkcja wielofunkcyjnych pojazdow - koparko ladowarek.

W tej funkcji jesteś odpowiedzialny za prefabrykację elementów ramy, elementów hydrauliki, rozbierania lub gwintowania ramek i wstępnego montażu osi.

Poszukujemy osob, ktore potrafia czytac rysunek techniczny, posiadaja doswiadczenie w montazu oraz maja wiedze z zakresu mechaniki/pneumatyki/hydrauliki

Wymagania

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- doświadczenie jako mechanik
- prawo jazdy kat B.
- mile widziane własne auto
- czytanie rysunku technicznego
- determinacja/ samodyscyplina

Informacje o pracodawcy

TOBROCO-GIANT jest producentem maszyn i osprzętu GIANT od 1996 roku, wtedy to otworzyli pierwszą fabrykę w Holandii.
Obecnie w nowoczesnej fabryce w Oisterwijk w Holandii pracuje zespół 240 entuzjastycznych pracowników.
Dzięki najnowocześniejszej technologii, ciągłym innowacjom i najlepszym komponentom Kubota, Bosch Rexroth i Comer, maszyny i osprzęt GIANT są produkowane z najwyższą starannością, jakością i zaangażowaniem.

Warunki pracy

Zatrudnienie w oparciu o umowę holenderską na długi okres czasu.
Na chwilę obecną praca na jedną zmianę, jednakże kandydat musi wyrażać chęci do pracy 2-zmianowej.
Praca 40h tygodniowo, nadgodziny nie są zagwarantowane.

Zakwaterowanie i ubezpieczenie Koszty zakwaterowania i ubezpieczenia pokrywa pracownik. Wynagrodzenie

Wynagrodzenie: 13,10€ brutto/h + dodatki!

około 2250-2400€ brutto/miesiąc

CV proszę przesyłać na adres:

lukasz.sankowski@holandiajobs.com