KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca na produkcji od zaraz Holandia- Rotterdam wymagane prawo jazdy !!!

Szukasz zatrudnienia w Holandii od zaraz? Pracuj na stanowisku Pracownik produkcji.

Oferta skierowana dla kobiet, par

Strat pracy: 23-11-2020

Pracodawca oferuje:

- System pracy 3-zmianowy
- umowa na warunkach Holenderskich
- extra płatne nadgodziny

- wypłaty w systemie tygodniowym, zaliczki

- wspólne zakwaterowanie dla par, grup znajomych

- opiekę koordynatorów
-dostęp do aplikacji dla pracowników 24/7

- legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu)

- dobre warunki finansowe

- zakwaterowanie

- ubezpieczenie

Liczymy na Ciebie jeśli:

-masz motywację do pracy
-potrafisz pracować w grupie
Nie wymagamy doświadczenia !

Mile widziane:

- znajomość angielskiego, prawo jazdy kat.B

Opis stanowiska:

Praca na produkcji z możliwością różnych stanowisk takich jak:

sortownie owoców i warzyw ( kontrola jakości produktów, oklejanie, pakowanie )

- magazyny, order picker, szklarnie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Kamila +48 570 901 414

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver (KRAZ 18450 )

Częstochowa ul. Gminna 131