FallWork

PRACA NA PRODUKCJI – Operator/ka maszyn

  • Data publikacji:
  • 05-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Kunice
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Dla naszego klienta, największego na świecie producenta ceramiki budowlanej z siedzibą w Kunicach k. Legnicy, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku OPERATOR MASZYN. Oferta pracy skierowana jest zarówno do Pań jak i Panów.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych – po wcześniejszym przeszkoleniu
  • kontrola jakościowa produktów
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym IV brygadowym
  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej – nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4000 zł brutto miesięcznie
  • dodatek w wysokości 20% za pracę w godzinach nocnych
  • premie uznaniowo-wynikowe do 10%
  • realną możliwość przejścia na bezpośrednie zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta
  • po okresie próbnym możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego AVIVA oraz kart MULTISPORT
  • szybki proces zatrudnienia prowadzony w pełni zdalnie

Miejsce pracy: Kunice k. Legnicy

KONTAKT: 530 566 894

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231