FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

Praca na produkcji- zapewniamy dojazd

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcji do Zakładu w Zakrzewie. Zapewniamy dojazd do miejsce pracy.Szczegóły dokładnych miejsc zbiórki w trakcie rozmów rekrutacyjnych. Praca jest w pełnym wymiarze godzin, na stałe. Zależy nam na długotrwałej współpracy.

1. Grodzisk Wielkopolski
2. Opalenica
3. Wojnowice

4. Buk
5. Niepruszewo

NIE MUSISZ MARTWIĆ SIĘ O TRANSPORT- JEST ON ZAPEWNIONY!

Obowiązki:
- obsługa maszyn produkcyjnych na polecenie Przełożonego po wcześniejszym szkoleniu stanowiskowym
- praca z narzędziami takimi jak: szlifierka,polerka
- układanie towaru na paletach
- przygotowanie towaru do wysyłki
- sporządzanie dokumentacji magazynowej

Wymagania:
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
- dobra kondycja fizyczna
- umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
-pracę zmianową
-pracę długoterminową na na pełen etat
-umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe – 21.00zł/h+ noc 20%+nadgodziny 100%+premia 15%
-pracę od zaraz
-odzież robocza

KONTAKT: 790 790 445

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 623