Magdalena Sennewald

praca na recepcji w szkole tańca

  • Data publikacji:
  • 19-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, Mokotów
  • Wynagrodzenie:
  • 13-15zł za godzinę

Obowiązki: • koordynowanie oraz zapewnienie prawidłowej pracy recepcji • budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy poprzez udzielanie wyczerpujących informacji na temat aktualnej oferty • utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku • wykonywanie drobnych prac zleconych na bieżąco WYMAGANIA: • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane • komunikatywność • umiejętności organizacyjne • zaangażowanie • skrupulatność • dokładność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach OFERUJEMY: • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, przynajmniej na początku współpracy • możliwość pracy w wymiarze ½ etatu (3 dni w tygodniu) z możliwością wydłużenia do całego etatu w miarę rozwoju firmy • szkolenia wewnętrzne