Lion Solutions Sp. Z o.o.
Lion Solutions Sp. Z o.o. zatrudni księgowego

Praca na stanowisku księgowego

Firma Lion Solutions Sp. Z o.o. zatrudni osobę na stanowisko księgowego.
Oferujemy Państwu atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Obowiązki księgowego:
-Obsługa podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu;
-Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
-Kontrola merytoryczna dokumentów;
-Zapewnienie kompletności rozliczeń podatkowych i finansowych;
-Prowadzenie oraz odpowiedzialność za deklaracje podatkowe;
-Udział w przygotowaniu sprawozdań rocznych.

Nasze wymagania:
-samodzielność oraz umiejętność nadawania priorytetów zadaniom
-dokładność i staranność w wykonywaniu pracy i powierzonych zadań.

Zapraszamy Państwa do kontaktu oraz przesyłanie cv pod numerem telefonu 506978874 oraz na adres mailowy a.lataszewicz@lionsolutions.pl